תמיכה בטיפולי פוריות

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה במספר הנשים והזוגות הפונים לעזרה רפואית בניסיונם להביא ילד לעולם, הסיבות רבות ומגוונות אך הבסיס המקשר את רוב המקרים הנו אורח החיים שאימצנו לעצמנו כחברה וכיחידים.

הטיפולים הקונבנציונליים משתמשים בגישה כימית על מנת לשלוט בתהליכים הרצויים לצורך ההפריה בסגנון “המטרה מקדשת את האמצעים” ואכן, טיפולי הפוריות הביאו ילדים רבים לעולם. אך בין לבין לא מעט נשים וזוגות נשארים לא מסופקים ומתקשים להתעבר או שההיריון לא מגיע לסופו המיוחל למרות מספר לא מועט של טיפולים חוזרים ותופעות לוואי לא נעימות.

עם השנים התפתחה נישה ברפואה הסינית שהלכה והתרחבה והתמקצעה בנושא הפוריות, מחקרים נעשו אודות השילוב של טיפולי הדיקור הסיני במקביל לטיפולי הפוריות והראו תוצאות חיוביות ובהתאם, יותר ויותר רופאים החלו להמליץ בחום על השילוב בין השתיים.

המלצתי להתחיל את הטיפול ברפואה הסינית חודשים מספר לפני הרצון להתעברות. ברוב המקרים הטיפול יתבצע בשני בני הזוג אך הדגש הוא באישה ובהתאם למקרה, רק לאחר הבאת הזוג לידי איזון מומלץ להתחיל בניסיונות ההתעברות.
מטרת הטיפול הנה לעזור ולתמוך בתהליכים הטבעיים בין השאר: עיבוי רירית הרחם, הגדלת מספר הזקיקים ואיכותם, להרגיע מצבים נפשיים, לשפר את תהליך הקליטה והשרשה ברחם, לעזור לפתור את תופעות הלוואי של התרופות ועוד.

בדרך כלל ובהתאם למקרה, הטיפולים יערכו אחת לשבוע כאשר במהלך טיפולי הפוריות אני מלווה את המטופלת בשלבים השונים של פרוטוקולי הטיפול השונים (IVF / IUI , פרוטוקול ארוך או קצר וכדומה) .

במזל טוב לאחר הקליטה, תהליך הטיפול עובר לשלב של תמיכה בהריון בהתאם לשלביו השונים ומצב ההריונית.

סיבות נוספות להגעה לטיפול לקליניקה:

 • לווי הריון: בחילות / כאבים / דלקת באגן / היפוך עובר / זירוז לידה
 • פוסטפארטום – לאחר לידה / קושי בייצור חלב אם / בעיות שד / טיפול צלקת
 • שיקום לאחר ניתוח קיסרי או לידה מכשירנית
 • טחורים / פיסורה במהלך ההריון או לאחר הלידה
 • תסמונת השחלות הפוליצסטיות
 • מופע ווסת לא סדיר
 • כאבי ווסת / ביוץ / PMS
 • אנדומטריוזיס
 • עייפות וחולשה
 • דלקות בדרכי השתן
 • וסטיבוליטיס / כאב או גרד ויובש בנרתיק
 • חוסר איזון בבלוטת התריס / הורמונאלי
 • תסמיני גיל המעבר

לקביעת פגישת אבחון ראשונה, ייעוץ ראשוני וזימון תורים

בטלפון: 1-700-55-77-06

עידכונים נוספים מהנעשה בקליניקה בעמוד הפייסבוק

מההצלחות האחרונות בקליניקה:

– אשה בת 43 לאחר 2 סבבים של IVF ללא הצלחה, 3 חודשי טיפולים בדיקור וצמחים סבב IVF ההריון נקלט בהצלחה, המשיכה להגיע לטיפולים במהלך ההריון עד ללידת בת בלידה טבעית ותקינה.

– זוג צעיר עוד לא בני 30 מנסים כשנה וחצי ללא הצלחה – האשה אובחנה עם חולשות גדולות בדם, לאחר שינוי תזונתי, התאמות של אורח חיים, סדרת טיפולים בדיקור וצמחים ולאחר 3 חודשים נכנסה להריון בצורה טבעית.

– צעירה כבת 30 מנסה כשנה וחצי להביא להריון נוסף, בבית ילד כבן 3 וללא הצלחה, ברקע אמנוריאה (אי קבלת וסת), הרתה לאחר כ-14 טיפולים.

– אשה כבת 30 אובחנה עם שחלות פוליציסטיות ולאחר שרופא גניקולוג אמר לה במפורש שלא תוכל להרות ללא טיפולי IVF לאחר סבב טיפולים קצר התבשרה בהריון טבעי וילדה בן בלידה טבעית.

– אשת עסקים כבת 30+ מנסים היא ובעלה תקופה ארוכה להביא ילד נוסף וללא הצלחה, סטרס ואורח חיים לא מתאים היו מנת חלקם… לאחר טיפולים שכללו דיקור, צמחים והמלצות לשינוי באורח חיים ובתזונה הרו הריון בריא.

– זוג בשנות ה-30 מתחום הרפואה מנסים תקופה ארוכה של מספר סבבים הכוללים שאיבת זרע, השבחה וטיפולי IVF וללא הצלחה, לאחר טיפולים קצרים וממוקדים בבעל ובאשה התבשרו בהריון מוצלח.

– מטופלת צעירה באמצע שנות ה-20, מנסים כשנה להביא להריון וללא הצלחה, וסת לא סדירה, לאחר 4 טיפולים נצפתה ביטא חיובית-הריון.

ומה איתך?

לקביעת פגישת אבחון ראשונה, ייעוץ ראשוני וזימון תורים

בטלפון: 1-700-55-77-06

תגובה אחת בנושא “תמיכה בטיפולי פוריות

התגובות סגורות.

Create a website or blog at WordPress.com ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

Call Now Buttonלייעוץ טלפוני ותיאום תורים